• Chorvatsko

 • Kdy?

 • Kdo?

 • Mapa
  • Pláže
  • Místo pro dovolenou
  • Nabídka destinace

  V Dubrovníku se vám nabízí výběr z různych restaurací a barů.  Některé z nich se nacházejí na hlavní ulici - Stradunu, ale nejvíce z nich je v maličkých ulicích města. Většina z nich je v letní sezóně otevřených do pozdních nočních hodin. Kromě všech těchto barů, které tam uvidíte, si dobrou zábavu můžete užít i v disco klubu Fuego v části Pile, nočním klubu Capitano, nočním klubu East - West na pláži Banje anebo v  Kulturním Klubu Revelin v pevnosti Revelin u východního vstupu do Starého Města.

   

   

  Latino Club Fuego DubrovnikLatino club Fuego v Dubrovníku, Pile

  Adresa: Brsalje b.b., Pile
  www.dubrovniknightclub.com

  Latino club Fuego je jedním z nejoblíbenějších nočních klubů v Dubrovníku a nabídne vám skvělou zábavu, moderní hudbu, skvělou atmosféru a dobré ceny. To jsou důvody, proč je Fuego jedním z nejnavštěvovanějších míst mladými lidmi.  Od května do října má Fuego otevírací dobu každý den od 23:00 do 06:00. Zbylou část roku mají otevřeno čtvrtky, pátky a soboty od 23:00 do 06:00. Vstupné je 40,- kuna (cca 6 euro) za osobu a v ceně je také jeden drink.

   

   

   
  East West Beach Club Dubrovnik

  East West beach club v Dubrovníku - pláž Banje

  Adresa: Frana Supila (pláž Banje)
  Tel: 00385 (0)20 412 220
  www.ew-dubrovnik.com

  Tento moderní Dubrovnický klub se nachází na pláži (pláž Banje) a nabízí skvělou zábavu ve dne i v noci. Úžasný výhled, několik hudebních stylů, populární DJ-ové a krásná atmosféra jsou důvody, které dělají toto místo oblíbeným mezi lidmi z Dubrovníku, ale také mnoha celebritami z Chorvatska a světa.

   

   

   
  Night Club Capitano Dubrovnik

  Night Club Capitano - Pile

  Night Club Capitano se nachází v části Pile. Tento klub je oblíbenou destinací mladých lidí poté, co navštíví některou z kaváren nebo některý z barů a před tím, než se vyberou do některého z nočních disco klubů. Rozmanitá hudba, od stúdia 54 po chorvatskou hudbu a dobré ceny, garantují skvělou zábavu v klubu Capitano.

   

   

  Culture Club Revelin
  Adresa: Svetog Dominika b.b.
  www.revelinclub-dubrovnik.com

  Tento nový klub se stal v Dubrovníku v extrémně krátkém čase velice oblíbeným mezi všemi mladými lidmi, ale i mezi těmi staršími, kteří si chtějí užít skvělou zábavu. Tento dvoupatrový noční klub nabízí několik stylů hudby, mnoho populárních spěváků a DJů a společně tvoří místo, které určitě musíte v Dubrovníku navštívit. Klub se nachází v části Ploče (východní vstup do Starého Města), takže lokace je skutečně dobrá, protože i všechny ostatní oblíbené podniky se nachází v Starém Městě.

   

  Kromě těchto podníků, můžete také navštívit Arsenal s živou hudbou na Stradunu, Lazareti v části Ploče (pokud máte rádi house music), anebo koncerty, které se konají po Starém Městě.

   

  Kromě nočních klubů Dubrovník také nabízí:

  Prozkoumejte více