• Chorvatsko

 • Kdy?

 • Kdo?

 • Mapa
  • Pláže
  • Místo pro dovolenou
  • Nabídka destinace

  Pláže v okolí Starého města, pri Pile a Ploče v Dubrovníku

   

  Městská pláž Banje v Dubrovníku - ve čtvrti Ploče (volný vstup)

  Beach Banje - DubrovnikPláž Banje se nachází v sousedství Starého města. Na této veliké oblázkové pláži budete mít úžasný výhled na Městské hradby, Staré město a ostrov Lokrum. Na pláži Banje si můžete užívat plno aktivit jako plážový volejbal, mini futbal anebo vodní pólo. Také si můžete vychutnávat odpočinek na lehátku a u toho popíjet některý z výborných koktejlů.

  Pláž Sveti Jakov v Dubrovníku - ve čtvrti Ploče (volný vstup)

  Beach Sveti JakovPláž Sveti Jakov se nachází v blízkosti Starého města, pod kostelem svatého Jakova (savtého Jakuba). Na této písčito-oblázkové pláži si můžete užívat spektakulární výhled na Staré město a ostrov Lokrum. Najdete zde i restauraci. Můžete si pronajmout kajak nebo jet-ski, anebo si zahrát plážový volejbal.

  Pláž Danče v Dubrovníkuve čtvrti Pile (volný vstup)

  Beach Dance DubrovnikPláž Danče je betonová pláž v blízkosti Starého města. Tato pláž se otvírá na otevřené moře a voda je tady vždy křišťálově čistá. Vzhledem k tomu, že na této pláži bývají i veliké vlny doporučujeme ji těm odvážnějším a zdatnějším. Na pláži Danče můžete být i svědky jedné specifičnosti Dubrovníku - nad pláží se nachází klášter, odkud podle staré tradice mníšky za zvuku zvonů mávají projíždějícím lodím. Tento zvyk pochází ještě z dob, kdy takový způsob byl jedinou možnou komunikací.

  Pláže na Lapadu a na Gorici Svetog Vlaha

  Pláž Copacabana - ve čtvrti Lapad v Dubrovníku (volný vstup)

  Beach Copacabana DubrovnikPláž Copacabana se nachází v části Dubrovníku, která se jmenuje Lapad. Z této pláže máte výborný výhled na Dubrovnický most, který je svojí konstrukcí jediněčným na celém světě. Tato veliká oblázková pláž vám nabízí veliký výběr možností od jet ski, vodního lyžování až po populární jízdu na banánu a padáku. Lidé si zde s oblibou pronajímají kajak a obeplují celý Lapadský poloostrov. Tato pláž je vhodná pro děti i dospělé, kterým je k dispozici kavárna i bar.  Pláž Copacabana je vybavena i specielnimi pomůckami pro lidi s pohybovým omezením nebo postižením.

  Pláž v Zátoce Lapad v Dubrovníku (volný vstup)

  Beach Uvala Lapad DubrovnikNa konci dlouhé pěší promenády plné kaváren a restaurací, najdete mnoho oblíbených oblázkových pláží známymi pod názvem Lapadské pláže. Jsou krásné a hodně navštěvované. Lapad je jednou z nejhezčích částí  Dubrovniku a měli byste tuto část navštívit.

  Pláž Neptun v Dubrovníku - Lapad (volný vstup)

  Beach Hotel Neptun DubrovnikPláž hotelu Neptun je jednou z nejhezčích v Dubrovníku a nachází se na poloostrově Lapad, v části zvané Babin Kuk. Tato pláž je perfektní pro ty, kteří chtějí být trochu izolováni na betonové pláži. ad pláži se nacházi kavárna, restaurace a bazény hotelu Neptun. I když to je hotelová pláž, je na ní volný vstup pro všechny turisty.

  Pláž President v Dubrovníku - Lapad (volný vstup)

  Beach Hotel President DubrovnikPláž hotelu President se nachází v blízkosti pláže Hotelu Neptun. Z této oblázkovo-písčité pláže máte krásny výhled na otevřené moře a  ostrov Koločep.

  Pláž Bellevue v Dubrovníku - Gorica Svetog Vlaha(volný vstup)

  Beach Hotel Bellevue Dubrovnik

  Pláž hotelu Bellevue se nachází v krásnem zálivu v části Dubrovniku zvané Gorica Svetog Vlaha(Hora Svatého Blažeje). Je jednou z nejnavštěvovanějších pláží Dubrovníku. Je to oblázková pláž a nejslunečnější je ráno, nebo v skoré odpoledne.  Můžete polihovat na lehátkách anebo sedět v kavárně, která se nachází přímo na pláži a nabídne vám osvěžení v horkých letních dnech.

  Nudistická pláž- FKK Lokrum (volný vstup)

  Island LokrumNudistická pláž na ostrově Lokrum. Pláž na ostrově Lokrum je vzdálená jenom 5 - 10 minut chůze od přístaviště na ostrově. Lokrum je oblíbenou nudistickou destinací, kde kromě plavání můžete navštívit i další krásy tohoto ostrova.

  Prozkoumejte více