• Chorvatsko

  • Kdy?

  • Kdo?

  • Mapa
  • Pláže
  • Místo pro dovolenou
  • Nabídka destinace

Seget Vranjica a vše, co potřebujete vědět

Seget Vranjica je turistické místo na Trogirské riviéře.

Seget Vranjica se nachází na malém poloostrově, 5 km západně od Trogiru, 8 km od mezinárodního letiště Split a 30 km od města Split. Město Seget Vranjica leží v mimořádně krásném středomořském prostředí a jako takové je vhodné pro letní pobyt turistů, kteří do něj přijíždějí se svými rodinami. Riviéra Seget se svými dlouhými a čistými písečnými plážemi, rozmanitými ubytovacími kapacitami na samém mořském pobřeží a se sportovně-rekreační nabídkou Vám poskytne nezapomenutelnou dovolenou.

Seget Vranjica má členité pobřeží s atraktivními zátokami, ve kterých jsou písečné a oblázkové pláže. Okolí charakterizuje bujná středomořská vegetace, stoleté vinohrady a olivovníkové háje, vhodné k procházkám a jízdě na kole. Naproti městečku Seget Vranjica se nacházejí ostrovy, které jsou jako stvořené pro jednodenní výlety lodí nebo plachetnicí, nebo možnou dovolenou turistů, kteří tíhnou k robinzonskému stylu života.

Obyvatelé městečka Seget Vranjica se odedávna zabývali vinařstvím, pěstováním oliv, rybářstvím, pěstováním fíků a chovem dobytka, zatímco v novější době pro ně základní hospodářské odvětví představuje turizmus.

Rezervujte si své soukromé ubytování v Seget Vranjici: 
Soukromé ubytování Seget Vranjica

Soukromé ubytování

Apartmány Okrug Gornji
Apartmány Okrug Donji
Apartmány Arbanija
Apartmány Mastrinka
Apartmány Slatine

Apartmány Split
Apartmány Kaštela
Apartmány Trogir

Apartmány Vinisce
Apartmány Seget Donji
Apartmány Marina
Apartmány Sevid

Zaklepejte letos v létě na naše dveře, jsou vždy otevřené...

Prozkoumejte více